درباره صندوق مکانیزه فروشگاهی

درباره صندوق مکانیزه فروشگاهی

درباره صندوق مکانیزه فروشگاهی:

درباره صندوق مکانیزه فروشگاهی: با ورورد به فروشگاه ها اولین وسیله ای که نظر مردم را جلب می کند صندوق مکانیزه فروشگاهی است. این ابزار پیشرفته دیجیتالی با کاربرد فراوانی که در سیستم های فروشگاهی دارد به یکی از وسیله های ضروری در فروشگاه ها تبدیل شده است.

سیستم های دیجیتالی بسیاری ار این صندوق ها به حدی پیشرفته شده است که حالا می توان آن ها را به صورت یک کامپیوتر با حافظه های بزرگ در بازار پیدا کرد. صندوق ها الان دارای لوازم جانبی بسیار شده است که می توان کارهای صدور صورت حساب را خیلی سریعتر از گدشته صادر و انجام دهد. صندو ف های قروشگاهی از لوازم و وسایلی مانند بارکد خوان و مانیتور و موس و .. درست مانند یک کامپیوتر تشکیل شده اند. این نوع از صندوق ها را به همین خاطر مکانیزه می نامند.

هرکدام از لوازم و تجهیزات صندوق ها کاربردی دارند بارکد خوان لیبل های روی اجناس را خواند و اطلاعات انر ا به صندوق مکانیزه می فرست و قیمت ها بر روی نمایشگر ها نمایش داده می شود. مانیتور کار نمایش اطلاعات را انجام می دهد و کاربر می تواند قیمت جنس ها را بر روی نمایشگر ببیند و این مانیتور ها می تواند دارای صفحه ای لمسی باشد و بتوان بدون استفاده از کیبورد اطلاعات را بر روی مانیتور ثبت کرد به طور مثال تعداد اجنای را وارد کرده و قیمت کل اجناس را حساب کرد.

بنا به میزان حافطه و نوع سخت افزار های جانبی انواع مدل های صندو ف های مکانیزه فروشگاهی وجود دارد که می توان یک انتخاب گسترده را در اختیار کاربران قرار دهد. این نوع از صندو ف ها علاوه بر داشتن سخت افزار ها و نرم افزار ها مانند کامپیوتر می توان داری یک صندوق پول نیز باشد. برای اطلاعات دقیق تر و دیدن انواع مدل های صندوق مکانیزه فروشگاهی به سایت تی بارکد مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *