نمایندگی صندوق مکانیزه فروشگاهی

نمایندگی صندوق مکانیزه فروشگاهی چگونه خدماتی ارائه میدهد؟

نمایندگی صندوق مکانیزه فروشگاهی  میتواند در اقتصاد و رونق کسب و کار مفید باشد و خودش باعث شود تا کسب و کار های جدیدی به وجود آید صندوق مکانیزه فروشگاهی بسیار مفید میباشد چه در فروشگاه های کوچک و چه در فروشگاه های بزرگ کاربرد دارد .

امکانات صندوق مکانیزه فروشگاهی برای نمایندگی صندوق مکانیزه فروشگاهی  :

صندوق مکانیزه فروشگاهی در واقع نقشی مانند حسابداری را در فروشگاه ها ایفا کند معمولا این صندوق ها در انتهای فروشگاه ها قرار میگیرد و نقش حسابداری را راحت تر می کند .

صندوق مکاینزه فروشگاهی میتواند گاهی میتواند به یک دستگاه بارکد خوان نیز متصل شود که هر کدام از محصولات فروشگاه دارای کدی میباشند و این کد به صورت یونیک میباشد .

در واقع  با استفاده از این دستگاه  هم مشتریان و هم صندوق دار ها و هم حسابدار ها و هم صاحبان مشاغل با خیالی راحت به کار خود می پردازند . زیرا دیگر نیاز نیست که صندوق دار  و یا حسابدار  برای پیدا کردن قیمت تلاشی انجام بدهد و یا وقتی گرفته شود .

همچنین از نظر سرقت نیز می تواند به فروشگاه ها کمک کند زیرا هر کدام از محصولات دارای کد میباشند و نوعی بارکد خاص به آنها متصل است که با استفاده از این دستگاه بیرون بردن و سرقت آن غیر ممکن است.

البته که صندوق مکانیزه فروشگاهی نیاز به نرم افزار دارد که باید بروی سیستم ها نصب شود و همچنین دارای یک سرور هم میباشد نرم افزار صندوق همراه با صندوق به مشتریان داده میشود.

تی بارکد یکی از بهترین نمایندگی های نمایندگی صندوق مکانیزه فروشگاهی میباشد که صندوق های این شرکت دارای بهترین کیفیت میباشند  و همچنین دارای ضمانت های چند ماهه می باشند .

کیفیت این صندوق ها بسیار زیاد می باشد و همچنین نرم افزار های صندوق هایی که ما ارائه میدهیم دارای امنیت بسیار بوده و دچار خرابی و مشکل نمیشوند .

 

دزدگیر فروشگاهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *