دسته: دزدگیر فروشگاهی

برترین دزدگیر فروشگاهی

برترین دزدگیر فروشگاهی

برترین دزدگیر فروشگاهی

برترین دزدگیر فروشگاهی::در ایران و سایر کشور ها فروشگاه هایی وجود دارد که دارای بهترین اجناس و با قیمت ترین اجناس هستند.که صاحب آن ملک ها و اجناس بابت آن ها پول های زیادی خرج کرده اند و باید از آن نگه داری کنند.

در گذشته به علت نبودن سیستم های دزدگیر خسارات زیادی به فروشنده ها وارد میشد , البته از نگهبان هایی در مقابل درب های ورود و خروج استفاده میشد ولی کار دارای دقت بالا نبود, سال های بعد که با پیشرفت سیستم های دزدگیر خیلی از فروشگاه ها از این سیستم ها استفاده کردند و از اطمینان خود در رابطه با محصولات آسوده خاطر شدند.

بعضی از این دزدگیرها شامل دوربین هایی میشود که در بالای درب مغازه نصب و تصویر برداری میکند که خیال صاحب فروشگاه از اجناس خود آسوده باشد.این دزدگیرها کارایی مناسب دارند و رضایت مشتری را به خود جلب میکنند.

به همین علت در فروشگاه ها از دزدگیر های برند و مورد خواست خود استفاده میکنند, برای اطمینان و مراقبت از محصول خود.

دزدگیرهای فروشگاهی در انواع مختلف در بازار عرضه میشوند, که این دزدگیرها قیمت های مختلفی دارند.اما کارایی همه ی آن ها به یک صورت است.حتی برای کسانی که تازه فروشگاه زده اند و میخواهند سیستم با قیمت مناسب خریداری کنند میتوانند از دزد گیر های دسته دوم نیز استفاده کنند.

دزدگیرهای فروشگاهی و اطلاع از بهترین نوع آنها در سایت تی بارکد

در سایت تی بار کد میتوانید از بهترین نوع محصول و قیمت آن مطلع شوید.این سایت با مشاوره دادن به شما عزیزان کمک میکند که بهترین نوع محصول دلخواه خود را خریداری و در محل مورد نیاز نصب کنید.

برای تهیه ی محصولات فروشگاهی از قبیل دزدگیر فروشگاهی و صندوق مکانیزه فروشگاهی همین حالا با شرکت تی بار کد تماس بگیرید و یا بر روی لینک مربوطه  کلیک نمایید.و از این سایت دیدن فرمایید.

 

دزدگیر فروشگاهی دست دوم

دزدگیر فروشگاهی دست دوم

آیا خرید دزدگیر فروشگاهی دست دوم کار مناسبی است؟

دزدگیر فروشگاهی دست دوم::حتما می دانید که امروزه در بیشتر فروشگاه ها ی بزرگ و کوچک به جهت کنترل و مدیریت هرچه بهتر اجناس و همچنین فرشگاه از دزدگیر فروشگاهی استفاده می شود.استفاده از دزدگیر فروشگاهی دارای مزایای زیادی می باشد که از جمله مهمترین آن ها می توان به جلوگیری از هرگونه سرقت اشاره کرد و دیگر نیازی نیست که شما از فرد یا افرادی برای مراقبت از اجناس در محیط فروشگاه استفاده کنید و به این ترتیب به راحتی می توانید فروشگاه خود را کنترل کرده و مدیریت آن را نیز بر عهده بگیرید.

اما آیا خرید دزدگیر فروشگاهی دست دوم مناسب است؟

دزدگیر های فروشگاهی انواع مختلفی دارند اما مدل های مختلف آن تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و همچنین استفاده ی مداوم از آن ها از کیفیت آن ها نمی کاهد به این ترتیب افرادی که فروشگاه خود را به تازگی تاسیس کرده اند و توانایی خرید این محصول را به صورت نو و دست اول ندارند می توانند با خیال  راحت دزدگیر فروشگاهی دست دوم خریداری کرده و به کار بگیرند.

البته این نکته نیز لازم به ذکر می باشد که باید بدانیم که دزدگیر فروشگاهی دست دوم خود را از کدام شرکت تهیه کنیم تا از کیفیت بالایی برخوردار باشد و بتوان از آن استفاده ی مداوم کرد بدون اینکه هیچ اختلالی در کارمان ایجاد شود.

بنابراین اگر قصد خرید این محصول به صورت دست دوم را دارید حتما آن را از شرکتی تهیه کنید که در بازار اعتبار دارد و همچنین مورد اعتماد می باشد.

دزدگیر فروشگاهی دست دوم با شرکت تی بارکد

شرکت تی بارکد یکی از بهترین شرکت ها ارائه دهنده ی دزدگیر فروشگاهی با کیفیت بالا می باشد و با قیمت های بسیار مناسب می باشد.

این شرکت تمامی محصولاتش را بعد از خرید همراه با خدمات پس از فروش و همچنین نصب کامل ارائه می دهد.

برای تهیه ی محصوالت فروشگاهی از قبیل دزدگیر فروشگاهی و صندوق مکانیزه فروشگاهی همین حالا با شرکت تی بار کد تماس بگیرید و یا بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

درباره دزدگیر فروشگاهی

درباره دزدگیر فروشگاهی

مطالبی  درباره دزدگیر فروشگاهی :

درباره دزدگیر فروشگاهی :دزدگیر های فروشگاهی دروازه امنیتی مراکز خرید هستند و امروزه برای ایجاد امنیت در فروشگاه ها این دزدگیر ها استفاده فراوانی می شونند.گیت های فروشگاهی در مدل و ها و کارایی های گوناگون در بازار وجود دارند که بسته به نیاز فروشگا ها از مدل های متفاوت ان استفاده می شونند.

در مراکز خرید بزرگ که کالا ها و اجناس در اختیار مردم هست تا انتخاب راحت تری را در بین اجناس گوناگون داشته باشند احتمال  سوء استفاده برخی افراد از این روند باشند. برای حل این مشکل گیت ها و دزد گیر های فروشگاهی ساخته شد تا در حین راحتی مردم در هنگام خرید امنیت مراکز خرید نیز حفظ شود.

دزدگیر های فروشگاهی با مکانیزم فرکانس های رادیویی کار می کنند به این صورت که بر روی اجناس و لوازم داخل فروشگاه ها برچسب های استفاده می شوند که این برچسب ها با عبور از گیت های فروشگاهی باعث عکس العمل نشان دادن دزدگیر های فروشگاهی می شود و باعث ایجاد سر و صدا می شوند این نوع از دزدگیر ها دارای فناوری های مختلفی که هرکدام کاربرد مخصوص به خود را دارند.

برای استفاده از گیت ها و دزدگیر های مناسب فروشگاه ها استفاده از نظرات کارشناسان کار انتخاب از بین انواع مدل ها دزد کیر های فروشگاهی راحت تر می کند.

شرکت تحلیل گران بارکد آریا با ارائه انواع دزدگیر های فروشگاهی و صندوق های مکانیزه فروشگاهی می تواند بهترین راهنمای و مشاوره در اختیار صاحبان فروشگاه ها قرار  دهد. این شرکت  با ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و خدمات پس از فروش تجربه طولانی دز این زمینه دارد و خدمات با کیفیت این شرکت رضایت مشتریان را به دنبال داشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از مدل ها و قیمت های انواع دزدگیر های فروشگاهی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دزدگیر فروشگاهی | صندوق مکانیزه فروشگاهی

بهترین تگ دزدگیر فروشگاهی

بهترین تگ دزدگیر فروشگاهی

به نظر شما بهترین تگ دزدگیر فروشگاهی  کدام است؟

بهترین تگ دزدگیر فروشگاهی تگی است که علاوه بر داشتن کارایی بالا باعث خرابی و آسیب به اجناسی که به آن متصل می شود نشود و مهمتر از همه این که از قیمت های مناسبی برخوردار باشد.

همانطور که می دانید تگ دزدگیر فروشگاهی همان وسیله ی کوچکی است که در برخی از فروشگاه های بزرگ و کوچک به محصولات خود نصب می کنند تا مانع از هرگونه سرقت و تخلف در فروشگاه خود شوند.

وجود این دزدگیرها موجب می شود تا بسیاری از دزدی های داخل فروشگاه ها کاهش پیدا کند.به این ترتیب است که استفاده از این دزدگیرها برای افراد بسیار مهم و قابل توجه است.

تگ دزدگیر فروشگاهی چگونه کار می کند؟

این تگ ها وسیله ی کوچکی هستند که معمولا شما آن ها در رنگ سفید مشاهده کرده اید.

این تگ ها معمولا به قسمتی از محصول متصل می شوند و یک گیت نیز در قسمت خروجی فروشگاه قرار دارد و هنگامی که تگ ها از گیت خود خارج شوند هشدار می دهند و بوق می زنند.

همچنین نکته ی قابل توجه این است که به هیچ وجه نی شود این تگ ها را بدون استفاده از دستگاه مخصوص آن جدا کرد زیرا محصول آسیب می بیند و دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

چونه می توانیم بهترین تگ دزدگیر فروشگاهی را تهیه و استفاده کنیم؟

شما می توانید بهترین تگ دزدگیر فروشگاهی را از شرکت تی بارکد تهیه کنید.

این شرکت ارئه دهنده ی انواع محصولات فروشگاهی اعم از صندوق مکانیزه فروشگاهی و دزدگیر فروشگاهی با کیفیت های بسیار بالا می باشد.

از ویژگی های منحصر به فرد این شرکت انجام تمامی مراحل نصب و خدمات پس از فروش بعد از خرید محصول می باشد.

شما می توانید بهترین تگ های دزدگیر فروشگاهی را با قیمت های بسیار مناسب و در هر تعدادی که  مد نظر دارید از این شرکت تهیه نمایید.

مناسب ترین دزدگیر فروشگاهی برای اجناس ما کدام است ؟

مناسب ترین دزدگیر فروشگاهی برای اجناس ما کدام است ؟

مناسب ترین دزدگیر فروشگاهی برای اجناس ما کدام است ؟

مناسب ترین دزدگیر فروشگاهی برای اجناس ما کدام است ؟ :: دزد گیر های فروشگاهی یکی از لوازم بسیار مفیدی می باشند که به کمک فروشندگان آمده اند و آنها را در فروش بیشتر با خیالی آسوده یاری می دهند .

مناسب ترین دزدگیر برای اجناس ما کدام است ؟ :: همه فروشندگان می خواهند برای محصولاتشان بالاترین امنیت را برقرار کنند و یکی از دغدغه های آنها نحوه برقرای امنیت است برای همین منظور به کمک ترفندهای مختلفی سعی در برقراری این امنیت می کنند به عنوان مثال کمک گرفتن از یک یا چند نفر هنگام فروش محصولات یا استفاده از وسایل حفاظتی از رایج ترین این موارد بوده است .

با حضور دزدگیرهای فروشگاهی فروشندگان محصولات با کمک این وسایل مفید توانسته اند باخیالی راحت و با امنیت کامل محصولاتشان را به فروش برسانند .

شاید سوال اغلب فروشندگان اجناس مختلف این است مناسب ترین دزدگیر فروشگاهی برای اجناس ما کدام است ؟

با توجه به تفاوت اجناسی که در فروشگاه ها وجود دارد نمی توان از یک نوع دزدگیر فروشگاهی برای همه اجناس استفاده کرد به عنوان مثال نمی توان از تگ های فروشگاهی لباس برای اجناسی مانند لوازم آرایشی استفاده کرد .

برای انتخاب نوع دزدگیر فروشگاهی محصولاتتان حتما با افراد با تجربه یا کارشناسان فروش تماس بگیرید و پس از کسب اطلاعات لازم نسبت به خرید و نصب دزدگیرهای فروشگاهی مورد نیاز خود اقدام کنید .

آیا شرکت تحلیل گران بارکد آریا می تواند ما را در انتخاب یک دزدگیر مناسب یاری کند ؟

شرکت تحلیل گران بارکدآریا از بهترین و معتبرترین شرکت های ارائه دهنده انواع دزدگیر های فروشگاهی و صندوق های مکانیزه فروشگاهی می باشد که توانسته است با ارائه باکیفیت ترین و مناسب ترین دزدگیرهای فروشگاهی که در اختیار مشتریان قرار میدهد به یکی شرکت های منتخب در این زمینه تبدیل شود و از مهم ترین خدماتی که این شرکت ارائه می دهد مشاوره رایگان برای انتخاب دزدگیر مناسب برای اجناس مختلف است .

 

 

قیمت تگ دزدگیر فروشگاهی

قیمت تگ دزدگیر فروشگاهی

تگ دزدگیر فروشگاهی چیست و قیمت تگ دزدگیر فروشگاهی  چقدر است؟

قیمت تگ دزدگیر فروشگاهی::تگ دزدگیر فروشگاهی وسیله ای است که هنگامی که شما به فروشگاه ها و مغازه های بزرگ و کوچک برای خرید مراجعه می کنید حتما آن را بار ها و بارها مشاهده کرده اید

این تگ های کوچک را به محصولات پانچ می کنند تا زمانی که این محصوال مشخص از گیت آن خارج شد آلارم داده و صاحب فروشگاه ها را مطلع می کند.

اینکار موجب می شود که فروشندگان به خصوص فروشندگان فروشگاه ها و مغازه های بزرگ به راحتی بتوانند لوازم مورد فروش خود را مدیریت کنند تا سارقان نتوانند اجناس را سرقت کنند.

قیمت تگ دزدگیر فروشگاهی بستگی به انواع آن و ویژگی های آن دارد ولی قیمت آن تا حدود بیشتری نیز به شرکتی بستگی دارد که شما این تگ ها را از آن خریداری می کنید.

آیا تگ دزدگیر فروشگاهی به محصول آسیب می زند؟

خیر به هیچ وجه اینطور نیست.

این تگ ها به شکلی کاملا تخصصی بر روی محصولات نصب می شود و  معمولا بر روی قسمتی از محصول قرار می گیرد که به آن آسیب نرساند و موجب خسارت نشود.

بهترین کار این است که نصب این دزدگیر ها بر عهده ی کسانی گذاشته شود که در اینکار تجربه دارند.

بهترین تگ دزدگیر فروشگاهی را از کجا تهیه کنیم؟

شما می توانهید بهترین و با کیفیت ترین تگ های دزدگیر فروشگاهی را از شرکت تحلیلگران بارکد آریا تهیه کنید.

این شرکت ارائه کننده ی انواع صندوق مکانیزه فروشگاهی و دزدگیر فروشگاهی با بالاترین کیفیت می باشد و بهترین و با کیفیت ترین این محصولات را با قیمت های بسیار مناسب در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین کارکنان این مجموعه بعد از خرید محصولات کلیه ی خدمات پس از فروش را برای شما انجام داده و رضایت کامل را برای شما به ارمغان می آورند.

گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی

گیت فروشگاهی  چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

گیت فروشگاهی :: اغلب مغازه داران و صاحبان فروشگاهها به ویژه آنهایی که اجناسشان مدام در دسترس مشتری قرار می گیرد به تدابیر امنیتی نیازمند هستند و میخواهند برای فروشگاهشان و اجناس داخل آن امنیت کافی را برقرار کرده تا بدین طریق بتوانند با خیالی راحت محصولاتشان را بفروشند .

برای همین منظور گیت های فروشگاهی که به گیت های امنیتی نیز مشهورند به وجود آمدند و در زمانی کوتاه به دلیل کارایی خوبی و مزایای مفیدشان به محبوبیت و استفاده فوق العاده ای رسیدند .

گیت فروشگاهی  همان طور که از نامشان بر می آید نوعی درهای امنیتی هستند که بر روی درهای خروجی نصب می شوند و با خروج اجناسی که بر روی آنها تک یا لیبل های امنیتی قرار گرفته است از این گیت های فروشگاهی , علام  هشدار دهنده فعال خواهند شد و خروج غیر مجار اجناس را  اعلام هشدار خواهند داد  .

انواع مختلفی از گیت های فروشگاهی موجود می باشد که بایستی طبق کیفیت و هزینه مورد نظر  یکی از انواع آن را به دلخواه انتخاب کرد .

سه نوع گیت فروشگاهی  عبارتند از گیت های فروشگاهیRF,گیت های فروشگاهی EM وگیت های AM.

اساس کار اغلب گیت های فروشگاهی بر حسب فرکانس رادیویی است که محدوه فرکانسی در انواع مختلف متفاوت می باشد و تگ های یا لیبل ها نیز با هم فرق میکنند.

شرکت های مختلفی در زمینه فروش و عرضه انواع گیت ها و دزدگیر های فروشگاهی فعالیت می کنند که در این بین شرکت تحلیل گران بارکد آریا با ارائه انواع مختلف گیت های فروشگاهی ,دزدگیر فروشگاهی و صندوق مکانیزه فروشگاهی از معتبرترین شرکت های عرضه کننده می باشد که به دلیل کیفیت بالای محصولات و هم چنین خدمات پس از فروش مناسبی چون نصب و آموزش استفاده رایگان ,ضمانت معتبر در قبال خرابی از شرکت های منتخب مشتریان در این زمینه می باشد .

از دیگر خدماتی که این شرکت ارائه می دهد میتوان به مشاوره رایگان برای خرید گیت مناسب اشاره کرد و شما میتوانید با مشاورین شرکت برای انتخاب یک گیت فروشگاهی مفید و کاربردی بگیرید.

 

گیت و دزدگیر فروشگاهی

گیت و دزدگیر فروشگاهی

گیت و دزدگیر فروشگاهی شاید یکی از مهمترین قسمت های هر نوع فروشگاهی باشد ، فرقی نمی کند پوشاک ، خوراکی یا … در هر صورت در فروشگاه نیاز به این دستگاه همیشه حس می شود زیرا از عوامل مهمی به حساب می آید که جلوی دزدی و خارج شدن جنس از فروشگاه بدون پرداخت هزینه آن را می گیرد.

در گذشته و قبل از پدید آمدن گیت و دزدگیر فروشگاهی بسیاری از کارفرمایان برای جلوگیری از دزدی در فروشگاه نگهبانان فراوانی را استخدام می کردند بلکه بتوانند از خروج جنس از فروشگاه و دزدی جلوگیری نمایند ولی با این حال نمی توانستند به خوبی کنترل کنند و دزدان زبردستی همیشه بودند تا بتوانند به راحتی این کار را انجام دهند.

ولی با به وجود آمدن گیت ها جلوی درب ورودی/خروجی فروشگاه و وسیله ای فرستنده بر روی اجناس که فقط با دستگاهی مخصوص از جنس جدا می شوند دیگر احتمال دزدی به حداقل رسید و کمتر کسی هست که بتواند جنسی را به صورت غیر قانونی از فروشگاه جدا کند پس در نتیجه این سوال پیش می آید :

چرا گیت و دزدگیر فروشگاهی برای فروشگاه لازم است ؟

پاسخ به این سوال بسیار منطقی و ساده است به دلیل توضیحات بالا نتیجه می شود که با گرفتن گیت و دزدگیر فروشگاهی می توانید اجناس فروشگاه را به خوبی در برابر دزدی محفوظ بدارید

البته نوع گیت و دزدگیری که تهیه می کنید و کیفیت آن بسیار مهم است زیرا بعضی از فروشنده ها سعی می کنند با گرفتنی هزینه هنگفت جنسی بی کیفیت را به دست فروشگاه داران بسپارند پس باید در خرید خود دقت نموده و دستگاهی را خریداری کنید که به درد شما بخورد که شایان به ذکر است تحلیل گران بارکد آریا ( تی بارکد ) به بهترین نحو شما را در این امر راهنمایی و یاری کرده و بهترین و متناسب ترین اجناس را در اختیار شما می گذارند .

صندوق مکانیزه فروشگاهی

دزدگیر لباس

دزدگیر لباس

دزدگیر لباس چه کاربردی دارد؟

دزدگیر لباس::حتما تا به حال در فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای وسیله ی کوچک سفیدی را که به لباس ها متصل هستند دیده اید که هنگامی که از گیت آن خارج شوید بوق می زند و توجه همه گان را به سوی خود جلب می کند.

این وسیله همان دزدگیر لباس است.

امروزه در فروشگاه های بزرگ و کوچک لباس برای جلوگیری از هرگونه سرقت از این دزدگیر ها استفاده می شود.در واقع با استفاده از این دزدگیر ها دیگر نیازی نیست که شما از دوربین های مدار بسته استفاده کنید و یا افرادی را استخدام کنید که در محیط فروشگاه مراقب باشند تا لباس ها به سرقت نروند.

به این ترتیب استفاده از این دزدگیرها تا حد بسیار زیادی مدیریت فروشگاه را آسان نموده است.

آیا استفاده از دزدگیر لباس هزینه بر است؟

ممکن است که استفاده از دزدگیر فروشگاهی برای شما هزینه بر باشد اما استفاده از آن تا حد بسیار زیادی می تواند از دزدی ها و از دست رفتن سرمایه و مالتان جلوگیری کند.

به طور کلی استفاده از دزدگیر لباس یکی از ملزومات فروش لباس به خصوص در فروشگاه های بزرگ است.

البته قیمت این دزدگیر ها نیز بر اساس نوع آن و شرکتی که آن را ارائه می دهد معین می شود.

چگونه می توانیم دزدگیر لباس ارزان با کیفیت بالا تهیه کنیم؟

شما می توانید ارزان ترین و بهترین دزدگیر لباس را از شرکت تی بارکد بخواهید.

این شرکت ارائه کننده ی انواع دزدگیر فروشگاهی از جمله دزدگیر لباس و همچنین صندوق مکانیزه فروشگاهی با کیفیت های بسیار بالا و با قیمت های بسیار مناسب می باشد.

شما می توانید در هر اندازه و به هر میزان که نیاز دارید این دزدگیرها را از شرکت تی بار کد تهیه کنید و آن ها را با کمترین قیمت در اختیار بگیرید.

از مزیت های دیگر این شرکت می توان به این مورد اشاره کرد که کارکنان این شرکت کلیه ی عملیات نصب را بعد از خرید بر عهده می گیرند و رضایت کامل را برای شما به ارمغان می آورند.

دزدگیر فروشگاه های زنجیره ای

دزدگیر فروشگاه های زنجیره ای

دزدگیر فروشگاه های زنجیره ای چه کاربردی دارند؟

دزدگیر فروشگاه های زنجیره ای::فروشگاه های زنجیره ای از جمله فروشگاه هایی هستند که معمولا برای خرید از جانب مردم بسیار مورد توجه قرار می گیرند.

امروزه مردم ترجیح می دهند که برای خرید به فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای مراجعه کنند تا بتوانند به راحتی و در کمال آرامش در محیط فروشگاه از محصولات متفاوت دیدن کنند و محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

همچنین از دیگر مزیت های این فروشگاه ها این است که شما می توانید تمامی مایحتاج خود را به راحتی در محیط فروشگاه پیدا کنید و دیگر نیازی نیست تا زمان خود را صرف گشتن در مغازه های مختلف کنید.

در این زمان است که می توانید به اهمیت دزدگیر فروشگاه های زنجیره ای پی ببرید.

تصور کنید که در این فروشگاه های بزرگ با اجناس زیاد هیچ وسیله ی حفاظتی وجود نداشت،به این ترتیب امکان به سرقت رفتن اجناس بسیار بالا می رفت.

اما با استفاده از دزدگیر فروشگاه های زنجیره ای امکان هرگونه سرقت در فروشگا های بزرگ بسیار کاهش پیدا کرده و مسئولین فروشگاه نیز می توانند با خیال راحت به حساب ها رسیدگی کنند.

آیا استفاده از دزدگیر فروشگاه های زنجیره ای هزینه ی زیادی می خواهد؟

هزینه کردن برای خرید این دزدگیر ها بسیار برای یک فروشگاه بزرگ و زنجیره ای حیاتی و مهم است.

امکان دارد که برای هزینه نکردن برای خرید این دزدگیر ها بسیاری از سرمایه ی شما از دستتان برود.بنابراین بهتر است که این کار را حتما انجام دهید حتی اگر هزینه بر باشد.

البته قیمت این دزدگیر ها به شرکت ارائه کننده ی آن نیز بستگی دارد.

بهترین دزدگیر فروشگاه های زنجیره ایی را از کدام شرکت تهیه کنیم؟

شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین دزدگیر فروشگاه های زنجیره ای را از شرکت تحلیلگران بارکد آریا بخواهید.

این شرکت ارائه کننده ی انواع دزدگیر فروشگاهی و صندوق مکانیزه فروشگاهی با کیفیت های بسیار بالا می باشد و این محصولات را با قیمت های بسیار مناسب در تعداد بالا در اختیار مکشتریان خود قرار می دهد.

با استفاده از دزدگیر فروشگاه های زنجیره ای این شرکت دیگر نگران سرقت از فروشگاه خود نباشید.

موارد کاربرد دزدگیرهای فروشگاهی

موارد کاربرد دزدگیرهای فروشگاهی

موارد کاربرد دزدگیرهای فروشگاهی از سوالات متداولی  بسیاری از کاربران و صاحبان فروشگاه های بزرگ است

موارد کاربرد دزدگیرهای فروشگاهی ::  از آنجا که برخی از مغازه داران گمان می کنند شاید نتواند در زمینه کسب و کارشان از دزدگیرهای فروشگاهی استفاده کنند .انواع مختلفی از دزدگیرهای فروشگاهی وجود دارند که برای اجناس مختلف می توان از آنها استفاده کرد و به دلیل تنوع بالایی که در انواع دزدگیرهای فروشگاهی وجود دارد میتوان نوع دلخواه خود را با توجه به کیفیت و قیمت موردنظر خود انتخاب کرد .

دزدگیرهای فروشگاهی در اغلب فروشگاه کاربردهای گسترد های دارند به عنوان نمونه دزدگیرهای لباس ,دزدگیر های کتابخانه ,دزدگیرهای لوازم آرایش و …. در فروشگاه ها از پر استفاده ترین دزدگیرهای فروشگاهی می باشند .

قیمت دزدگیرهای فروشگاهی مختلف به چه مواردی بستگی دارد ؟

اساسی ترین موضوع در انتخاب دزدگیر فروشگاهی موردنظر به نوع لیبل مورد استفاده مربوط می باشد اگر در فروشگاه یا مغازه تان اجناس زیادی برای فروش دارید و میخواهید روی همه آنها از لیبل های امنیتی استفاده کنید بهتر است از دزدگیرها و تگ هایی استفاده کنید که قیمت آنها بسیار بالا نباشد در غیر اینصورت میتوانید از دزدگیرهای باکیفیت خیلی بالا و قیمت بالاتر استفاده کنید.

اگر در انتخاب نوع دزدگیرفروشگاهی برای اجناس خود مردد هستید و میخواهید دزدگیر باکیفیت و قیمت مناسب انتخاب کنید میتوانید با مشاوران شرکت تحلیل گران بارکد آریا تماس گرفته و با راهنمایی های لازم دزدگیری مناسب و باکیفیت انتخاب کنید .

شرکت تحلیل گران بارکدآریا از معبرترین و مشهورترین شرکت ها در زمینه ارائه انواع دزدگیرهای فروشگاهی  و صندوق مکانیزه فروشگاهی می باشد و تمامی انواع دزدگیرهای فروشگاهی ارائه شده توسط شرکت دارای بهترین کیفیت و قیمت مناسب نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار می باشند لذا میتوانید با اطمینان و اعتماد کامل دزدگیرفروشگاهی مورد نظر خود را خریداری کرده و از خدمات پس از فزوش شرکت از جمله آموزش استفاده و نصب رایگان بهره مند شوید .

اهمیت دزدگیر فروشگاهی

 به دلیل اهمیت دزدگیر فروشگاهی هر روزه برتعداد استفاده کنندگان این دزدگیرها افزوده میشود !

اهمیت دزد گیر فروشگاهی امروزه برای اغلب فروشگاهها و صاحبان شرکت ها به اثبات رسیده است و تعدا زیاد استفاده کننده گان از دزدگیر های فروشگاهی دلیلی واضح بر این امر می باشد .

امروزه دزدگیر های فروشگاهی در اغلب فروشگاه ها و مغازه های بزرگ به وفور استفاده می شوند و با استفاده از آنها صاحبان فروشگاهها به راحتی می توانند اجناس خود را در دسترس مشتریان قرار دهند .

آیا می توان از دزدگیر های فروشگاهی در همه فروشگا ها  و مغازه ها استفاده کرد ؟

تمامی فروشگاه هایی که به نوعی ناگزیرند اجناس خود را در معرض دید و در دسترس مشتریان قرار دهند برای آرامش در حین فروش می توانند از دزد گیرهای فروش استفاده کنند به عنوان مثال اغلب فروشگاههای لباس برای امنیت بیشتر بر روی لباس ها تگ های فروشگاهی را نصب کرده و به این ترتیب با خیال راحت اجناس خود را به فروش می رسانند .

استفاده از گیت های فروشگاهی علاوه بر اینکه در بیشتر لباس فروشی ها طرفداران زیادی پیدا کرده است در کتابخانه ها نیز به استفاده بالایی رسیده است و نصب لیبل های امنیتی به یکی از موارد لازم برای فروشگاه ها تبدیل شده است  .

آیا کارخانه سازنده و مدل دزدگیرهای فروشگاهی بر قیمت ها موثر است؟

شرکت ها انواع دزدگیرهای فروشگاهی  را که ساخت کشورهای مختلف  می باشند را ارائه می دهند ولی شاید برای خرید دزدگیر فروشگاهی مناسب و با کیفیت کشور سازنده چندان مورد مهمی نباشد ولی کیفیت و قیمت دزدگیرها مسئله مهمی است که بایستی به آن توجه ویژه ای کرد .

شرکت تحلیل گران بارکد آریا از شرکت های ارائه دهنده انواع دزدگیرهای فروشگاهی  و صندوق مکانیزه فروشگاهی می باشد که به دلیل کیفیت بالای محصولات و خدمات پس از فروشی که به مشتریان ارائه می دهد از شرکت های معتبر و منتخب مورد پسند مشتریان می باشد .شما عزیزان می توانید برای انتخاب دزدگیر مناسب با مشاورین شرکت تماس گرفته و پس از انتخاب و سفارش محصول مورد نظر خود  از نصب و آموزش استفاده توسط متخصصین شرمت بهره مند شوید.

راهنمای خرید دزدگیر فروشگاهی

راهنمای خرید دزدگیر فروشگاهی

بهترین راهنمای خرید دزدگیر فروشگاهی  را چگونه بیابیم؟

راهنمای خرید دزدگیر فروشگاهی::استفاده از دزدگیرهای فروشگاهی در عصر امروز بسیار افزایش پیدا کرده است و به طبع این موضوع بر روی فروش این محصولات تاثیر مستقیم می گذارد.

اما در این بین کیفیت این محصولات نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

دزدگیر فروشگاهی یکی از مهمترین اجزای یک فروشگاه به شمار می آید و نباید دچار اختلال شود زیرا امکان دارد کوچکترین اختلال در این دستگاه تا حد زیادی به یک فروشگاه آسیب برساند.

بنابراین قبل از خرید حتما به یک راهنمای خرید دزدگیر فروشگاهی نیاز است.

شما می توانید بهترین راهنمای خرید دزدگیر فروشگاهی را از افرادی بخواهید که در این زمینه تجربه و تخصص دارند.

چرا استفاده از دزدگیر فروشگاهی در فروشگاه های بزرگ اهمیت دارد؟

با توجه به این موضوع که در عصر امروز عده ی کثیری از مردم تمایل خود را به خرید از فروشگاه های بزرگ نشان دادند پیوسته تعداد این فروشگاه ها رو به افزایش می باشد.

اما همانطور که می دانید هرچقدر که وسعت فروشگاه ها افزایش پیدا می کنند مراقبت و نگهداری از اجناس نیز سخت تر می شود.به این ترتیب استفاده از دزدگیر فروشگاهی بسیار ضروری می باشد.

با استفاده از دزدگیر فروشگاهی شما دیگر نگران دزدی محصولات خود نیستید و به راحتی می توانید مدیریت یک فروشگاه بزرگ را بدون هیچ گونه نگرانی بر عهده بگیرید.

بهترین دزدگیر فروشگاهی را از کجا تهیه کنیم؟

یکی از شرکت هایی که سابقه ی طولانی در فروش دزدگیر فروشگاهی دارد شرکت تی بار کد نام دارد.

این شرکت دارای کادری متخصص در زمینه ی نصب و راه اندازی دزدگیر های فروشگاهی می باشد.

متخصصان این مجموعه بهترین دزدگیر های فروشگاهی را متناسب با فروشگاه شما بهتان پیشنهاد داده و تمامی مراحل نصب و راه اندازی آن را بر عهده می گیرند و در صورت کوچکترین اختلال در این دستگاه ها به سرعت آن را برای شما رفع می کنند.

شما می توانید بهترین راهنمای خرید دزدگیر فروشگاهی را از این فروشگاه بخواهید و همچنین با کیفیت ترین دزدگیر فروشگاهی و صندوق مکانیزه فروشگاهی  را با قیمت های بسیار مناسب از این شرکت خریداری کنید.

کاربرد دزدگیر فروشگاهی

کاربرد دزدگیر فروشگاهی :: شاید تاکنون اسم دزدگیر فروشگاهی را نشنیده باشید ولی قطعا دزدگیر لباس یا دزدگیر های پوشاک  را تاکنون دیده اید در واقع می توان گفت دزدگیر های فروشگاهی همان دزدگیرهای پوشاک و لباس هستند که در اکثر فروشگا ه ها با آن ها برخورد کرده اید

دزدگیرهای فروشگاهی امروزه از ضروریات فروشگاه ها هستند و با وجود آنها شاید نیاز به وجود چند نفر برای مراقبت از اجناس  و یا استفاده از دوربین های مدار بسته نداریدو به راحتی میتوانید با استفاده از این دزدگیر ها با خیال راحت به فروش خود انجام دهید .

مزایا و کاربرد دزدگیر فروشگاهی

برای اکثر فروشگاه ها که اجناس خود را در دسترس مشتریان قرار می دهند استفاده از دزدگیرهایی فروشگاهی بسیار کارآمد و مفید برای حفاظت از اجناس می باشد البته باتوجه به نوع اجناسی که در فروشگاه خود دارید از لیبل مخصوص بایستی استفاده کنید .

با داشتن دزدگیر فروشگاهی میتوانید باخیال راحت اجناس خود را در دسترس مشتریان قرار داده و جنبه حفاظتی خیالتان راحت باشد.

توصیه می شود قبل از خرید هرگونه دزدگیر فروشگاهی بهتر است درباره انواع دزدگیرهای فروشگاهی و لیبل های متفاوت اطلاعات کافی به دست آورده و یا در زمینه انتخاب نوع دزد گیر فروشگاهی با متخصصین و مشاورین خبره صحبت کنید تا بتوانید دزدگیری مفید و به درد بخور برای اجناس خود خریداری کنید .

نصب دزدگیرهای فروشگاهی نیز بسیار ساده است و به راحتی می توانید پس از خرید با آموزشی کوتاه آنها را روی اجناس خود نصب کنید .

شرکت تحلیل گران بارکدآریا با ارائه دزدگیرهای فروشگاهی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب از بهترین شرکت های ارائه دهنده  صندوق مکانیزه فروشگاهی دزدگیر های فروشگاهی منتخب مردم می باشد و شما عزیزان می توانید قبل از خرید با متخصصین شرکت در جهت بهترین و مناسب ترین لیبل مشاوره داشته و پس از انتخاب از خدمات پس از فروش نیز بهره مند شوید .

 

قیمت دزد گیر فروشگاهی

قیمت دزد گیر فروشگاهی

قیمت دزد گیر فروشگاهی چند میباشد؟

دزد گیر فروشگاهی یکی از وسایلی می باشد که  در اکثر فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد و بسیار هم پر کاربرد میباشد این دستگاه بسیار پر کاربرد میباشد که در اینکه کاربرد آن چه چیزی باشد در قیمت دزد گیر فروشگاهی تاثیر دارد. برای آگاهی از قیمت دزد گیر فروشگاهی با  شماره تماس    ۵۷ ۱۰ ۸۳ ۶۶ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

قیمت دزد گیر فروشگاهی میتواند متفاوت باشدو با توجه با امکاناتی که میتواند داشته باشد قیمت آن گران تر و یا ارزان تر میشود با توجه به فروشگاه شما و میزان امکانات و قدرت دستگاه دزد گیر فروشگاهی  میتواند گران تر باشد.

دزد گیر فروشگاهی در بازیابی سرمایه ی شما و صرفه جویی در پول شما بسیار موثر میباشد حالا شاید بپرسید چرا و چگونه ؟!

به دلیل کاربرد این وسیله خوب میباشد , دزدگیر فروشگاهی دارای یکسری دوربین های مداربسته می باشد که در فروشگاه شما قرار داده میشود  و این دوربین های مداربسته به یک مرکز پلیس متصل میباشند .

این موضوع به شما کمک می کند که هنگام سرقت از طرف مرکز پلیس وارد عمل شده و به شما کمک شود  تا سرمایه ی شما یا برگردانده شود و یا در مقابل از دست رفتن سرمایه ی شما جلوگیری شود.

دزد گیر های فروشگاهی  علاوه بر دوربین های مدار بسته ممکن است دارای یکسری نرم افزار ها هم باشند و همچنین این دزد گیر های فروشگاهی معمولا به یک سرور و یا یک سیستم متصل می باشند که نرم افزار آن بر روی این دستگاه قرار داده میشود.

دزد گیر های فروشگاهی که امروزه در حال ساخت هستند پیشرفته تر شده اند و علاوه بر اینکه به کامیوتر و یا نوت بوک متصل میشوند قابلیت این را دارند که به گوشی موبایل هم متصل شوند .

با تی بارکد دزد گیر های فروشگاهی با کیفیت داشته باشید و از فروشگاه و کسب و کارتان محافظت کنید که البته قیمت دزد گیر فروشگاهی در شرکت ما بسیار مناسب میباشد.

صندوق مکانیزه فروشگاهی

 

نصب دزدگیرهای فروشگاهی

سیستم های امنیتی و دزدگیر های فروشگاهی  آرامشی فراتر از ذهن به کسب وکار شما می دهد. ویک محیط کاری امن تر برای شما و کارکنانتان به ارمغان می آورد. این سیستم ها معمولا نیاز به نصب و راه اندازی دارند. نصب دزدگیرهای فروشگاهی فرآیندی حرفه ای است. وهمچنین نیاز به نظارت و پشتیبانی دارد. نصب دزدگیرهای فروشگاهی شامل رنج وسیعی از تنظییمات مستقل و یکپارچه است در زیر به آن می پردازیم.

 1. کنترل دسترسی های محلی
 2. نظارت تصویری
 3. الارم ورورد ، آتش ، گرما ، آب
 4. مدیریت سیستم های تهویه
 5. هشدار وضعیت راه دور

آموزش سریع نصب دزدگیرهای فروشگاهی

 

ابتدا باید عوامنل نویز را در محل از بین برد. برای اینکه این عوامل نویز در عملکرد دزدگیر های فروشگاهی تاثیر بعدی می گذارد. سیم های حامل جریان برق و دیگر دستگاههای الکترونیکی ایجاد نویز ذر محیط می کند. اگر می خواهید نصب دزدگیرهای فروشگاهی مناسب و بدون اشکال داشته باشیم. باید عوامل نویز و مزاحم به درستی تشخیص دهیم.

یکی دیگر از عوامل مهم در نصب دزدگیرهای فروشگاهی کار گذاشتن آن در مکانی مناسب و کارگر است. تا مشکلی برای کارکرد دزدگیر پیش نیاید.

نصب دزدگیرهای فروشگاهی

نصب دزدگیرهای فروشگاهی

راهنمای جامع نصب دزدگیرهای فروشگاهی

ابتدا ترمینال های ورودی سیستم را بررسی می کنیم.

ترمینال اول ورودی ac است. در تشخیص ورودی ac دقت کامل کنید. چون ورودی سیستم برق شهری می باشد.

ترمینال دوم BATT است که با دو علامت + و – نمایش داده شده است. بخش + ترمینال به + باتری وصل میشود. بخش – ترمینال به – باتری متصل میشود.

ترمینال سوم  SP  برای اتصال اسپیکر تعبیه شده است. نکته قابل ذکر در اتصال ترمینال SP این است برخلاف ترمینال BATT اتصال + و – در ان مهم نیست.

ترمینال چهارم SIR یا SIN می باشد در این ترمینال + را به مثبت آژیر و ترمینال منفی را به – آژیر وصل می کنیم. این ترمینال برای آزیر خروجی تعبیه شده است.

ترمینال پنجم AUX است برای تغذیه هر قسمت از مدار که به ولتاژ ۱۲ نیاز دارد در نظر گرفته شده است .

موارد ذکر شده در این مطلب بسار کلی است بهتر است از کارشناسان مجرب برای نصب دزدگیرهای فروشگاهی استفاده کرد.  از شرکت های معتبر که در این زمینه فعالیتی موثر دارد شرکت تحلیگران بارکد آریا در زمینه انواع دزگیرها و صندوق مکانیزه فروشگاهی موفق است.

 

مزایای دزدگیر فروشگاهی

مزایای دزدگیر فروشگاهی

مزایای دزدگیر فروشگاهی :: استفاده از سیستم های ضد سرقت از مواردی می باشد که امروزه طرفداران زیادی پیداکرده و پیشرفت های الکترونیکی که در این زمینه صورت گرفته است باعث ساخت سیستم هایی با درجه اطمینان بالا و هزینه ی مناسب می باشد . طیف گسترده ای ازسازمانها ،شرکتها و فروشگاهها از سیستم های ضد سرقت استفاده می کنند مانند فروشگاههای بزرگ ،سوپر مارکت ها و ….

 

مزایای دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی

باتوجه به سرقت رفتن فروشگاهها و همچنین بکار بردن راه حلهای متفاوت و حرفه ای  توسط سارقین که در چند دهه ی اخیر به وفور اتفاق می افتد امروزه امنیت فروشگاه و وسایل داخل آن یک مسأله ی مهم است و یکی از نگرانی ها و دغدغه های اصلی مالکان فروشگاهها و مغازه داران حفاظت از فروشگاهایشان در برابر سرقت می باشد  روزانه سرقت های زیادی در سراسر دنیا اتفاق می افتد و شاید اگراز سیستم های حفاظتی و ضد سرقت استفاده شود  میتوان دست کم ازنیمی از آنها جلوگیری کرد .

به همین دلیل نیاز به تدابیری امنیتی  موضوع مهمی است که می بایستی به آن توجه ویژه  داشت .  از مواردی که امروزه برای جلوگیری از فروشگاه ها و سوپرمارکت ها و حتی شرگت ها استفاده می شود دزدگیرهای ضد سرقت می باشند . دزدگیرها انواع مختلفی دارند که انتخاب یک دزدگیر مناسب برای فروشگاهتان به مسائلی از جمله میزان درجه اعتماد آن و هزینه ای که برای آن در نظر گرفته شده است بستگی دارد

دزد گیرهای ضد سرقت شرکت تی بارکد دارای تمام جنبه های حفاظتی بوده و امنیت کاملی را برای وسایل شما به ارمغان می آورد .این دزدگیرها دارای مزایایی می باشد که می توان به مواردی از جمله حفاظت فروشگاه ها و سوپر مارکت ها در برابر سارقان حرفه ای با درجه امنیت بالا وخاموش یا روشن کردن حسگر ضد سرقت از راه دور

 

شرکت تی بارکد با سابقه درخشان در زمینه فروش و نصب دزد گیرهای فروشگاهی  سالهاست سالیان درازی است مورد حمایت و رضایت مشتریان بوده و همواره برای رضایت بیشتر شما مشتریان عزیز تلاش خواهدنمود

صندوق مکانیزه فروشگاهی , بارکدخوان

باکس کنترلر دزدگیرهای ضد سرقت استون

باکس کنترلر دزدگیرهای ضد سرقت استون

گیت ضدسرقت و دزدگیر فروشگاهی استون Stone  تولید شرکت تحلیلگران بارکد آریا تنها دستگاه دارای صفحه کلید و نمایشگر یکپارچه از نوع AM و بسیار متفاوت با گیتهای RF با قابلیت نصب و پوشش عرض درب تا ۴ متر مناسب جهت فروشگاههای پوشاک و سوپرمارکتها و هایپرمارکتها

سیستمهای دزدگیر ضد سرقت اجناس یا به اختصار گیت فروشگاهی (Security Gate) با امکان استفاده از انواع تگ سخت و لیبل های برچسبی ، جهت حفاظت از کالاهای موجود در فروشگاه ها طراحی شده اند.سیستم SIGMA دارای جدیدترین تکنولوژی با عنوان Acousto Magnetic) AM) بوده و بر روی فرکانس ۵۸Khz کار می کند.این خاصیت سبب می شود نویز پذیری و تداخل فرکانسی دستگاه بسیار کم شده و کارایی دستگاه نسبت به مدل قدیمی RF تا حد چشمگیری افزایش یابد.ویژگی منحصر بفرد سیستم Stone وجود Controller Box جداگانه مجهز به LCD می باشد که امکان تشخیص نویز محیطی و وجود تگ در محدوده آنتن ها را به وجود می آورد.همچنین تمامی تنظیمات دستگاه از طریق صفحه کلید و نمایشگر روی باکس انجام می پذیرد.این ویژگی نیز یکی از مزیت های دستگاه نسبت به سایر دستگاه ها بوده که نصب و راه اندازی و همچنین پشتیبانی بسیار ساده و آسان آن را به همراه دارد.پایه آنتن های دستگاه طبق توضیحات  در چهار مدل آلومینیومی ، پلکسی گلس ، آلو کالر و آلین قابل ارائه می باشد.

از دیگر  قابلیت های باکس STONE ST-450 نسبت به سایر مدلها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

۱٫ غیر فعال نشدن تگ ها در مجاورت یکدیگر یا اجسام فلزی و موبایل
۲٫ مجهز بودن دستگاه به صفحه کلید و نمایشگر ا جهت روئیت اطلاعات ،  نصب و انجام تنظیمات
۳٫ حالات چندگانه اتصال پایه به باکس در موقعیتهای  مختلف

۳-۱ اتصال یک پایه به یک باکس  جهت یک درب فروشگاه
۳-۲ اتصال دو پایه به یک باکس جهت یک درب فروشگاه
۳-۳ اتصال سه پایه به یک باکس جهت یک درب فروشگاه
۳-۴ اتصال دو پایه به یک باکس جهت دو درب جداگانه در یک فروشگاه
۳-۵ اتصال چهار پایه به یک باکس جهت دو درب جداگانه  در یک فروشگاه

۴٫ امکان نصب باکس دور از پایه ها  به جهت جلوگیری از بروز آسیب
۵٫ امکان نصب آژیر و چراغ اضافه جهت فروشگاههای بزرگ
۶٫ امکان کنترل کردن گیت های راه بند برقی از طریق دزدگیر
۷٫ امکان نصب و جابه جایی آسان توسط مصرف کننده  در صورت لزوم
۸٫ امکان نصب در حداقل فضای موجود در کنار درب به علت ضخامت کم  پایه و حتی نصب به صورت بدون فریم

 

باکس کنترلر دزدگیرهای ضد سرقت استون

باکس کنترلر دزدگیرهای ضد سرقت استون

سایر امکاناتی که مختص به باکس Stone می باشد عبارت است از : 

دارای صفحه کلید به جای کنترل

• دارای HELP  روی صفحه LCD  هنگام ورود به منوی های هر قسمت
• قابلیت روشن شدن چراغ پایه ها به تفکیک تشخیص تگ توسط هر پایه
• تشخیص خودکار حالت الارم در تک انتن و جفت انتن
• قابلیت تنظیم صدای الارم
• قابلیت قطع صدای الارم و انتقال الارم روی آنتن
• قابلیت دو خروجی الارم مجزا جهت هر پایه
• قابلیت تنظیم خودکار کلیه قسمتها در مدت زمان ۵۰ ثانیه و نصب اسان فقط با فشار یک دکمه
• قابلیت تنظیم نویز- کاملا دیجیتال و اتوماتیک و تنظیم خودکار AGC
• دارای باتری داخلی و سیستم کددهی دقیق و بررسی کامل گارانتی به همراه زمان استفاده شده
• دارای سیستم هوشمند تگ نزدیک و تنظیم خودکار سیستم و جلوگیری از FALS ALARM
• دارای سیستم تست انتن لوپهای هر انتن بطور مجزا و دقیق
• دارای دو پردازنده DSP  و FPGA یا CPLD
• دارای سیستم شبکه جهت سنکرون سازی تعداد بی شمار دستگاه وکنترل هوشمند و دقیق در هایپراستارها

بسیاری از مزایای ذکر شده کاملا منحصر بفرد گیت ضد سرقت Stone بوده و در هیچ یک از گیت های مذکور

 اعم از تولیدات داخلی و سیستمهای وارداتی به چشم نمی خورد.

صندوق مکانیزه فروشگاهی | دزدگیر فروشگاهی | باکس کنترلر دزدگیرهای ضد سرقت استون

 

آنتن آلین دزدگیرهای فروشگاهی

آنتن آلین دزدگیرهای فروشگاهی

انواع آنتهای دزدگیرهای فروشگاهی AM تحلیلگران بارکد آریا

آنتن آلین

(Alien)

ابعاد :

۳ * ۳۰ * ۱۷۰ سانتیمتر

عرض سطح مقطع :

۱۳ سانتیمتر

وزن :

۱۰ کیلو گرم

گیرایی با تگ سخت از هر سمت :

۹۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر

گیرایی با لیبل از هر سمت :

۶۰ تا ۸۰ سانتیمتر

نحوه کارکرد :

از طریق اتصال به یک کنترلر باکس جداگانه

ویژگی خواص:

تنها آنتن با جنس بدنه آهن و تیون دقیق

که باعث افزایش ضریب دقت گیرایی 

شده است

آنتن های AM نیازمند باکس کنترلر میباشند

آنتن آلین دزدگیرهای فروشگاهی

آنتن آلین دزدگیرهای فروشگاهی

صندوق مکانیزه فروشگاهی | دزدگیر فروشگاهی

آنتن پلکسی گلس دزدگیرهای فروشگاهی

آنتن پلکسی گلس دزدگیرهای فروشگاهی

انواع آنتهای دزدگیرهای فروشگاهی AM تحلیلگران بارکد آریا

آنتن پلکسی گلس

(PelexiGlass)

ابعاد :

۲ * ۳۹ * ۱۵۵ سانتیمتر

عرض سطح مقطع پایین گیت :

۱۳ سانتیمتر

وزن :

۱۸ کیلو گرم

گیرایی با تگ سخت از هر سمت :

۱۰۰ تا ۱۳۰ سانتیمتر

گیرایی با لیبل از هر سمت :

۷۰ تا ۹۰ سانتیمتر

ویژگی خواص:

گیرایی بیشتر ، کاملاً شفاف و زیبا 

و عدم مسدود شدن دید اطراف آنتن

ساخته شده از پلکس ۱۲ سانت بسیار مستحکم

آنتن پلکسی گلس دزدگیرهای فروشگاهی

آنتن پلکسی گلس دزدگیرهای فروشگاهی

صندوق مکانیزه فروشگاهی | دزدگیر فروشگاهی

آنتن آلو کالر شفاف دزدگیرهای فروشگاهی

آنتن آلو کالر شفاف دزدگیرهای فروشگاهی

آنتن آلو کالر شفاف

(AluColore)

ابعاد :

۵ * ۳۳٫۵ * ۱۵۲ سانتیمتر

وزن :

۷ کیلو گرم

گیرایی با تگ سخت از هر سمت :

۹۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر

گیرایی با لیبل از هر سمت :

۶۰ تا ۸۰ سانتیمتر

نحوه کارکرد :

از طریق اتصال به یک کنترلر باکس جداگانه

ویژگی خواص :

طلق براق میانی که رویت از هر دو جهت را

فراهم میسازد و مانع دید ویترین نمی گردد

آنتن های AM نیازمند باکس کنترلر میباشند

آنتن آلو کالر شفاف دزدگیرهای فروشگاهی

آنتن آلو کالر شفاف دزدگیرهای فروشگاهی

صندوق مکانیزه فروشگاهی | دزدگیر فروشگاهی

قيمت دزدگير ضد سرقت

قیمت دزدگیر ضد سرقت

قیمت دزدگیر ضد سرقت

قیمت دزدگیر ضد سرقت ::همانطور که می دانید امروزه دزدگیرهای ضد سرقت در بالا بردن امنیت فروشگاه های بزرگ و حتی مکان های دیگر بسیار اهمییت دارد پس بنابراین کیفیت این دزدگیرها و این که تا چه اندازه از لحاظ امنییتی با قدرت عمل می کنند بسیار مهم می باشد.

این که شما چه دزدگیری را انتخاب می کنید همدر میزان کیفیت و قدرت آن موثر می باشد و هم در قیمت آن تاثیر دارد.

این طبیعی است که هرچقدر دزگیری که انتخاب می کنید از قدرت و کیفیت بالاتری برخوردار باشد قیمت آن نیز به مراتب بالا می رود.

شرکت تحلیلگران بارکد دزدگیر های ضد سرقتی را در اختیار شما قرار می دهد که علاوه بر این که دارای قدرت و کیفییت بالا در خدمات دهی می باشند بلکه دارای قیمت های مناسبی نیز هستند.

این امر بهتر است که شما اگر به دنبال دزدگیرهای ضدسرقت با قدرت می گردید و تمایل دارید تا این دستگاه تا مدت ها بدون هیچ اشتباهی برای شما کار کند از مدل های جدیدتر خریداری کنید.

این شرکت انواع مدل های مختلف دزدگیرهای ضدسرقت متناسب با انواع مکان ها باقیمت های مناسب در اختیار شما قرار می دهد.

قیمت دزدگیر ضد سرقت

خرید دزدگیر ضد سرقت

فروش دزدگیر ضد سرقت

دزدگیر فروشگاهی

خرید دزدگیر فروشگاهی

فروش دزدگیر فروشگاهی, دزدگیر فروشگاهی تهران, دزدگیر فروشگاهی اصفهان, دزدگیر فروشگاهی خارجی

صندوق مکانیزه فروشگاهی | دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر ضد سرقت

دزدگیر ضد سرقت

دزدگیر ضد سرقت

دزدگیر ضد سرقت ::همانطور که می دانید در عصر امروزه که در فروشگاه های بزرگ و حتی در فرودگاه ها و منازل سرقت ها و تخلفات زیادی انجام می شود بهتر است که از دزدگیرهای ضد سرقت استفاده شود.

اما این نکته قابل توجه می باشد که کیفیت این دزدگیرها بسیار مهم می باشد.باید در نظر بگیریم ک متناسب با کار ما و یا مکانی که در نظر گرفته ایم کدام  چه دزدگیری را انتخاب کنیم و آن دزدگیر باید عاری از هرگونه خطا و اشتباه باشد.

شرکت تحلیل گران این افتخار را دارد که بهترین دزدگیرهای ضد سرقت را به شما ارائه دهد.این دزدگیرها در انواع مختلف و متناسب با مکان های مختلف طراحی شده اند و بسیار با کیفیت می باشند.همچنین از قیمت های مناسبی نیز برخوردار می باشند.

دزدگیر ضد سرقت ::نرم افزار حسابداری, sigma security, دزدگیر ضد سرقت, قیمت دزدگیر ضد سرقت, خرید دزدگیر ضد سرقت, فروش دزدگیر ضد سرقت, دزدگیر فروشگاهی, خرید دزدگیر فروشگاهی, فروش دزدگیر فروشگاهی, دزدگیر فروشگاهی تهران, دزدگیر فروشگاهی اصفهان, دزدگیر فروشگاهی خارجی, دزدگیر فروشگاهی قیمت, دزدگیر فروشگاهی مکسام, دزدگیر فروشگاهیی تبریز, دزدگیر فروشگاهی دست دوم, دزدگیر فروشگاهی پوشاک, قیمت دزدگیر لباس گیت فروشگاهی, خرید دزدگیر لباس گیت فروشگاهی, دزدگیر لباس گیت فروشگاهی, گیت ضد سرقت, گیت ضد سرقت فروشگاهی, فروش گیت ضد سرقت, خرید گیت ضد سرقت, قیمت گیت ضد سرقت, خرید گیت ضد سرقت فروشگاهی, فروش گیت ضد سرقت فروشگاهی, قیمت گیت ضد سرقت فروشگاهی, گیت های ضد سرقت فروشگاهی, قیمت گیت های ضد سرقت فروشگاهی, فروش گیت های ضد سرقت فروشگاهی, خرید گیت های ضد سرقت فروشگاهی, فروش دزدگیر لباس گیت فروشگاهی, سیستم دزدگیر فروشگاهی سیگما, فروش دزدگیر فروشگاهی, قیمت دزدگیر فروشگاهی, گیت دزدگیر فروشگاهی, گیت ضد سرقت, صندوق فروشگاهی, بارکد خوان, بارکد خوان برای اندروید, فروش دستگاه بارکد خوان, فروش دستگاه بارکد خوان فروشگاهی, خرید دستگاه بارکد خوان فروشگاهی, قیمت دستگاه بارکد خوان فروشگاهی, فروش بارکد خوان, فروش دستگاه بارکد خوان فروشگاهی, نرم افزار حسابداری, نرم افزار حسابداری بارکد خوان, دانلود نرم افزار حسابداری فروشگاهی, نرم افزار حسابداری فروشگاهی, خرید نرم افزار حسابداری فروشگاهی, فروش نرم افزار حسابداری فروشگاهی, قیمت نرم افزار حسابداری فروشگاهی, بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی, نرم افزار حسابداری فروشگاهی رایگان, دانلود رایگان نرم افزار ساده حسابداری فروشگاهی, فروش گیت فروشگاهی, فروش گیت فروشگاهی دست دوم, خرید گیت فروشگاهی دست دوم, گیت فروشگاهی سیگما, خرید گیت فروشگاهی سیگما, فروش گیت فروشگاهی سیگما, قیمت گیت فروشگاهی سیگما, گیت فروشگاهی اسپینر, خرید گیت فروشگاهی اسپینر, فروش گیت فروشگاهی اسپینر, قیمت گیت فروشگاهی اسپینر, گیت فروشگاهی در وبی, خرید گیت فروشگاهی در وبی, فروش گیت فروشگاهی در وبی, قیمت گیت فروشگاهی در وبی, خرید گیت فروشگاهی, قیمت گیت فروشگاهی, لیبل پرینترهای صنعتی, فروش لیبل پرینترهای صنعتی, خرید لیبل پرینترهای صنعتی, قیمت لیبل پرینترهای صنعتی, لیبل پرینترهای دفتری, قیمت لیبل پرینترهای دفتری, خرید لیبل پرینترهای دفتری, فروش لیبل پرینترهای دفتری

صندوق مکانیزه فروشگاهی | دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی:: گیت ضد سرقت یا دزدگیر فروشگاهی گیت هایی می باشد که جلوی درب خروجی قرار می گیرد و جلوی سرقت اشیا را به صورت غیر مجاز نمی دهد ، این گیت ها انواع مختلفی نیز دارد و کارکرد متفاوتی نیز ارائه می دهد که در زیر برای شما توضیح داده خواهد شد

نحوه عملکرد

در فروشگاه هایی که به اینگونه عمل کرده اند و دارای گیت می باشند قطعات پلاستیکی یا کاغذهایی به اجناس متصل می شود که به تگ و لیبل معروف هستند. خریدار بعد از انتخاب و بعد از احتساب هزینه این تگ ها توسط فروشنده توسط  جداساز جدا می شود و یا لیبل ها توسط غیر فعال ساز ، غیر فعال می گردنند.

چنانچه شخصی قصد داشت به صورت غیر مجاز اشیا را از فروشگاه خارج نماید با قرار گرفتن در محدوده فرکانس و میدان مغناطیسی گیت علائم هشدار و آلارم  به صدا در می آیند که به راحتی باعث عدم خروج هیچگونه جنسی از فروشگاه می گردد.

تگ ها و لیبل ها نیز بسیار مستحکم بوده و فقط با دستگاه مخصوص خریدار قابل جداسازی هستند.

دزدگیر فروشگاهی.jpg

انواع گیت های ضد سرقت

گیت های فروشگاهی با توجه به باند فرکانس در سه دسته مختلف قرار می گیرند :

 • گیت آر اف ( RF )
 • گیت ای ام ( AM )
 • گیت ای ام ( EM )

یکی از بهترین گیت ها برای استفاده گیت RF می باشد ، زیرا این دزدگیر فروشگاهی دارای مزیت های بسیار مناسبی می باشد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. این گیت ها دارای فرکانس های متعددی هستند و باعث عدم تداخل فرکانس نیز در مراکز تجاری می شود
 2. لیبل های RF نیز در سایز و مدل بسیار متنوع می باشند
 3. از لحاظ هزینه بسیار عالی می باشند و لیبل و گیت قیمت مقرون به صرفه ای دارند
 4. مناسب برای مراکز تجاری ، فروشگاه ها و هایپرمارکت های مختلف می باشند

گیت AM ولی از لحاظ قیمت نسبت به گیت RF گران تر می باشند ولی یک مزیت بسیار عالی که دارند کارایی بسیار بالاتر در مجاورت با اشیای فلزی دارند.

گیت EM از جمله گیت هایی است که به دلیل بسار کوچک و نامرئی بودن لیبل ها بسیار مناسب برای استفاده روی لوازم آرایشی اسن و می توان گفت که بیشتر گاربرد این نوع دزدگیر فروشگاهی برای فروشگاه های لوازم آرایشی استفاده می شود و همچنین برای کتابخانه ها بسیار مناسب می باشد.

تحلیلگران بارکد با ارائه انواع  گیت های ضد سرقت و دزدگیرهای فروشگاهی با بهترین قیمت و کیفیت در این زمینه نیز به مشتریان کمک نیز می کند.

صندوق مکانیزه فروشگاهی | دزدگیرفروشگاهی