تحلیلگران بارکد آریا| تگهای صدفی ، گلف ، مدادی ، سنسورماتیک و رت

انواع تگهای ضد سرقت AM و RF

شل یا صدفی یا Dome/مینی شل یا صدفی کوچک یا MiniDome

 

ابعاد : 54mm قطر * 21mm ارتفاع  /  45mm قطر * 21mm ارتفاع

رنگها : مشکی و سفید             فرکانس کاری :  58Khz برای مدلهای AM و 8.2Mhz برای مدلهای RF

توضیحات :  این مدل تگها محبوبترین و شناخته شده ترین مدل تگ موجود در بازار بوده و در دو نوع کوچک و متوسط موجود می باشد . کیفیت ساخت جنس بدنه به جهت مقاوت در برابر فشار و شکسته شدن و همچنین نوع قفل نگهدارنده سوزن از پارامترهای کلیدی در تعیین قیمت این محصول می باشد . معروفترین کمپانی تولید کننده آن شرکت سنچوری چین است . این تگها در بسته بندیهای 500 و 1000 تایی عرضه می شوند.

 گلف  Golf 

ابعاد : 62mm قطر * 25mm ارتفاع  

رنگها : مشکی و سفید             فرکانس کاری : 58Khz برای مدلهای AM و 8.2Mhz برای مدلهای RF

توضیحات :  این مدل تگها به دلیل بزرگتر بودن قطر بدنه و گیرایی به نسبت بیشتر ، نزد فروشگاههای مانتو و البسه بزرگ محبوب تر می باشد . کیفیت ساخت جنس بدنه به جهت مقاوت در برابر فشار و شکسته شدن و همچنین نوع قفل نگهدارنده سوزن از پارامترهای کلیدی در تعیین قیمت این محصول می باشد . معروفترین کمپانی تولید کننده آن شرکت سنچوری محصول چین است.

 مثلثی یا Delta

ابعاد : 26*24*18 میلیمتر

رنگ : مشکی                       فرکانس کاری :  58Khz 

توضیحات :  این مدل تگها در عین گیرایی و کیفیت بالا دارای ابعاد کوچک و وزن سبک نسبت به سایر تگها بوده و جهت انواع شال و روسری و جوراب کاربرد دارد . همچنین نوع سوزن و قفل بسیار با کیفیتی را نیز دارا هستند . ازاین تگها میتوان با کمک بند فولادی (لنیارد) به صورت آویز جهت کیف و کفش و ظروف آشپزخانه نیز استفاده نمود . لذا گزینه مناسب بسیاری از فروشگاهها می باشند .

   این تگ فقط در نوع AM موجود است.

سنسورماتیک   Sensormatic 

ابعاد : 19*30*84 میلیمتر

رنگ : سفید مایل به طوسی                            فرکانس کاری :  58Khz 

توضیحات :  این مدل تگها دارای گیرایی کمتری نسبت به سایر تگها میباشند . اما نقطه برتری آنها قفل و سوزنهای ویژه آنها است که امکان باز کردن آن توسط جداکننده های عادی فراهم نبوده و تنها با یک آچار مخصوص باز می شوند . بنابراین امنیت بالاتری را به همراه دارند.

   این تگ فقط در نوع AM موجود است.

 سنسورماتیک سوپر تگ 3        Sensormatic SuppeTag 3

 

ابعاد : 19*30*74 میلیمتر

رنگ : سفید مایل به طوسی                           فرکانس کاری :  58Khz

توضیحات :  این مدل تگها دارای گیرایی کمتری نسبت به سایر تگها میباشند . اما نقطه برتری آنها قفل و سوزنهای ویژه آنها است که امکان باز کردن آن توسط جداکننده های عادی فراهم نبوده و تنها با یک آچار مخصوص باز می شوند . بنابراین امنیت بالاتری را به همراه دارند.   

این تگ فقط در نوع AM موجود است.

 مدادی کوچک و متوسط Mini Pencil

 

ابعادپنسیل کوچک : 12*19*45 میلیمتر

ابعادپنسیل متوسط : 12*19*55 میلیمتر

رنگ : مشکی                 فرکانس کاری :  58Khz برای مدلهای AM و 8.2Mhz برای مدلهای RF

توضیحات :  این مدل تگها در بین مصرف کنندگان بسیار شناخته شده بوده و از گیرایی قابل قبولی برخوردار میباشند . همچنین وزن و اندازه این تگها کمی بیشتر از مدل مثلثی و کمتر از سایر تگهاست . مدل متوسط از نظر گیرایی کیفیت بهتری دارد اما مدل کوچک دارای قیمت مناسب تری است .

مدادی بزرگ  Larg Pencil

 

ابعاد : 21*25*69 میلیمتر

رنگ : مشکی                    فرکانس کاری : 58Khz 

توضیحات :  این مدل تگها قویترین حد گیرایی را بین تمامی مدلهای تگ داشته و همچنین قفل بسیار مقاوم و جنس بدنه عالی را دارا می باشند .       

  این تگ فقط در نوع AM موجود است.

رت تگ   RAT TAG

 

مناسب جهت انواع گوشی و تبلت و کلیه تجهیزات و ملزوماتی که بر روی میز و جهت نمایش قرار می گیرند.

توضیحات : این نوع از تگ عملکردی مستقل از گیت ضد سرقت دارد به این صورت که دارای دو قسمت است که توسط یک سیم فنری شکل به یکدیگر متصل شده اند ، یکی از این قسمتها به پشت دستگاه و طرف دیگر به میز می چسبند و دستگاه به حالت فعال در می آید . در صورتیکه هر یک از این قسمتها جدا شده و یا کابل ارتباطی قطع گردد خود دستگاه با صدای بسیار بلند آزیر خواهد کشید 

 لیبل AM ( در دو نوع دو لایه و 3 لایه )

 

ابعاد : 2*11*45 میلیمتر در مدل 2 لایه و  3*11*45 میلیمتر در مدل 3 لایه

رنگها :  سفید ساده و سفید بارکد خورده            فرکانس کاری :  58Khz  

توضیحات :  این مدل لیبلها جهت چسباندن بر روی کالاهایی طراحی شده اند که امکان الصاق تگ سخت به آنان وجود ندارد . همانند انواع لوازم آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن ، سی دی و لوازم صوتی و تصویری ، کتاب ، مواد غذایی و سایر مواردی از این دست . از موارد برتری این لیبلها به اقسام هم خانواده Rf خود می توان به  کوچک بودن، امکان نصب آنها برروی تجهیزاتی که دارای ترکیبات فلزی هستند و همچنین گیرایی و حساسیت بهتر اشاره کرد.

لیبل AM قاب دار

 

ابعاد : 3*12*55 میلیمتر

رنگها : سفید ساده و سفید بارکد خورده            فرکانس کاری :  58Khz

توضیحات :  این مدل لیبلها جهت آویزان شدن از کالاهایی طراحی شده اند که امکان الصاق تگ سخت و لیبل به صورت برچسبی به آنان وجود ندارد . همانند عینک ، طلا و جواهرات ، لوازم تزیینی و سایر مواردی از این دست . از موارد برتری این لیبلها به اقسام هم خانواده Rf خود می توان به  کوچک بودن ، امکان نصب آنها برروی تجهیزاتی که دارای ترکیبات فلزی هستند و همچنین گیرایی و حساسیت بهتر اشاره کرد.

 لیبل RF

 

ابعاد  :  40*40 میلیمتر

رنگها  :  سفید ساده و سفید بارکد خورده            فرکانس کاری  :  8.2Mhz

توضیحات  :  این مدل لیبلها جهت چسباندن بر روی کالاهایی طراحی شده اند که امکان الصاق تگ سخت به آنها وجود ندارد.نکته مهمی که در خصوص این دسته از لیبلها وجود دارد ، این است که از آنها بر روی کالاهایی که به هر نحوی در جنس و بسته بندی و ... آنها ترکیبات فلزی به کار رفته باشد نمی توان استفاده کرد.در نتیجه بهترین گزینه برای استفاده از لیبلهای RF کتابفروشی ها خواهد بود.

لیبل جواهرات

 

توضیحات :جهت الصاق بر روی آنواع جواهرات و عینک و چسباندن لیبل ضد سرقت بر روی آن

لیبل یک پارچه قابدار SPL سنسورماتیک

توضیحات   : این محصول جهت الصاق بر روی جواهرات , ساعت , بدلیجات , عینک , عطرها و ادکلن ها با کیفیت بسیار بالا است که به دلیل یک پارچه بودن لیبل و قاب احتمال شکستگی و خنثی شدن لیبل از بین میرود.

تگ عینک RF - AM

توضیحات   : این محصول جهت الصاق بر روی دسته عینک میباشد

جهت اطلاع از قیمت روز محصول و طی نمودن فرآیند خرید اینترنتی ایــنــجــا را کلیک کرده و یا با شماره تلفن 66679327  داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.