پیجر فود کورت و رستورانی مشتری foodcourt pager| تحلیلگران بارکد آریا

سیستم نوبت دهی و فراخوان مشتری تحلیلگران

شرکت تحلیلگران بارکد آریا اولین و بزرگ ترین شرکت تولید کننده ی پیجر در ایران است که از سال 1388 آغاز به کار کرده و متخصص در زمینه طراحی و ساخت سیستم های کنترلی وایرلس و سیستم های ابزار دقیق می باشد. از جمله دست آوردهای این شرکت طراحی و ساخت سیستم های کنترل هوشمند موتورخانه، سیستم های کنترل هوشمند پکیج، سیستم های کنترل هوشمند روشنایی (که تمام موارد در زمینه ی بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان ها بوده) و همچنین سیستم های پیجر وایرلس که گامی نو در زمینه سیستم های پیجینگ در کشور هستند می باشند.
 

پیجر رستوران

پیجرهای فراخوان گارسون با طراحی بسیار زیبا و شیک , جلوه منحصر به فردی به این نوع ازسیستم های پیجینگ داده است . بدین گونه که با قرار دادن این دستگاه بر روی میزهای رستوران و یا کافی شاب خود , سریع ترین حالت ارتباط میان گارسون و مشتری و یا آشپزخانه با گارسون برقرار خواهد شد . در این سیستم تنها با فشردن یک دکمه می توانید از درخواست مشتری مطلع شده و از تردد بی جهت افراد در رستوران خودداری نمایید که در نتیجه باعث افزایش بهره وری کارکنان , بهبود خدمات رسانی به مشتری در کوتاهترین زمان و افزایش فروش خواهید بود . 

 

يكسال گارانتي طلايي شركت تحليلگران باركد

جهت اطلاع از قیمت روز محصول و طی نمودن فرآیند خرید اینترنتی ایــنــجــا را کلیک کرده و یا با شماره تلفن 66831057 داخلی 105 تماس حاصل فرمایید.

شماره فاکتور, فراخوان , فراخوان مشتري, فراخوان رستورانی